Voorjaar 2017

Voorjaarscompetitie 2017

Dinsdag ochtend DD17+
TV Kapelle 1

Gré Westdorp ©
Corrie de Boer
Ludy Schaier
Wilma Gijzen
Mayk Zweedijk
Jennie Gideonse

Uitslagen en standen Dinsdag ochtend DD 17+

Woensdag Zomeravond DD17+
TV Kapelle 1
Gonnie Almekinders ©
Jacomijn Driessen
Anneke Hage
Hanneke de Bruin
Annemarie den Dekker

Uitslagen en standen Woensdag Zomeravond 2017

Donderdag ochtend GD50+
TV Kapelle 1
Anneke Hage ©
Gonnie Almekinders
Femmy Pauptit
Herman Heffelaar
Bert Bolderheij
Kees van Hoogenhuizen
Jacomien Bins
Marijn Bins
Melanie Heffelaar
Annemarie den Dekker

Uitslagen en standen Donderdag ochtend GD50+

Donderdagavond 8&9 Competitie
TV Kapelle 1

Jaap Hermes ©
Sjoerd Zielstra
Peter Paauwe
Ed Pietersen
Wendy Govers
Wiena Nieuwenhuijse
Rinie Bokelaar

Uitslagen en standen Donderdag avond 8&9 -TV Kapelle 1

TV Kapelle 2
Nico Schröder ©
Peter Elie
Mirjam Kort
Hinde de Lange
Nina Kuijper
Jeanine Koole

Uitslagen en standen Donderdag avond 8&9 -TV Kapelle 2

TV Kapelle 3
Ilse Lensink ©
Harald Menheere
José Krijger
Jacqueline de Jongh
Natascha Schipper
José Tieland
Rowan Duivewaarde

Uitslagen en standen Donderdag avond 8&9 – TV Kapelle 3

Vrijdag avond DD17+
TV Kapelle 1

Ingeborg Verdurmen ©
Tarja Goedegebure
Gadicha vd Meij
Marlen Eversdijk
Sandra Elshout

Uitslagen en standen Vrijdagavond DD17+ – TV Kapelle 1

TV Kapelle 2
Anita Wisse ©
Sanja Landsbergen
Marieke den Dekker
Rian Flikweert
Judith Huisjes

Uitslagen en standen Vrijdagavond DD17+ – TV Kapelle 2

TV Kapelle 3
Jantine Stins ©
Janet Back
Marjoke van Strien
Eveline Krijger
Tanja Verhoeven
Mireille Hirdes
Femke Brul

Uitslagen en standen Vrijdagavond DD17+ – TV Kapelle 3

TV Kapelle 4
Carla Mulder ©
Heleen Kapteijn
Willy Bossaert
Margriet de Kok
Karin Hendry
Delia Looijen
Mirjam de Jager

Uitslagen en standen Vrijdagavond DD17+ – TV Kapelle 4

Vrijdag avond HD17+
TV Kapelle 1
Matthy Weemaes ©
André Schog
Cor Corstanje
Wilco Cats
Jan Mulder
Richard Vorst
Martin van Oerle

Uitslagen en standen Vrijdagavond HD17+ – TV Kapelle 1

Zaterdag H17+
TV Kapelle 1
Hugo Neervoort ©
Frank van Straalen
Elmar de Kok
Mathieu van Woerkom
Bas Smits
Ruben Mous

Uitslagen en standen Zaterdag H17+ TV Kapelle 1

Zaterdag HD35+
TV Kapelle 1
Hans Haarlem ©
Herman Heffelaar
Leo Nieuwenhuijze
Frank Montauban
Adriaan de Bakker

Uitslagen en standen Zaterdag HD35+ TV Kapelle 1

Zaterdag DD17+
TV Kapelle 1
Ina Welleman ©
Alexandra van ‘t Westeinde
Marijke Proost
Hanny Beulens
Annemarie den Dekker
Nelleke van Gilst
Lydia Hoogerheide

Uitslagen en standen Zaterdag DD17+ TV Kapelle 1

Zaterdag DD17+
TV Kapelle 2
Anneke Hage ©
Gonnie Almekinders
Jacomijn Driessen
Miranda Goud
Hanneke de Bruin
Karin Hendry
Marleen van Dillen

Uitslagen en standen Zaterdag DD17+ TV Kapelle 1

Landelijke competitie 2017

Zondag 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar
TV Kapelle 1
Elvin de Kok
Roos Anne Elshout
Carmen Vorst
Ezra Piare
Tijmen Boogaard

Uitslagen en standen Zondag Gemengd 11 t/m 17

Zondag 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar
TV Kapelle 1
Koen Zoetwei
Justus Back
Rein Helmendach
Mats Almekinders
Lars van Hekke
Mink de Mol

Uitslagen en standen Zondag Jongens 10 t/m 14

Zondag 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar
TV Kapelle 1

Romy Bekenes
Monica Schouwenaar
Kim Nieuwenhuize
Vera Smallegange
Lieke van der Meij
Meike Elshout
Uitslagen en standen Zondag Meisjes 10 t/m 14

Mix competitie zaterdag

Zaterdag 3e klasse Gemengd dubbel 17+
TV Kapelle 1
Wilco Hirdes ©
Seph Krijger
Mireille Hirdes
Jantine Stins
Janet Back
Marjoke van Strien
Eveline Krijger
Bart Donders
Jaqueline Zoetewei
Ralf Brull
Femke Brul

Uitslagen en standen Zaterdag 3e klasse Gemengd Dubbel 17+

Zaterdag Hoofdklasse Gemengd dubbel 35+
TV Kapelle 1
Hans Ganseman ©
Marco van Tuijl
Gonno Burgel
Hellen Clausing
Ria Dekker
Marlon Wisse

Uitslagen en standen Zaterdag Gemengd Dubbel 35+ Hoofdklasse

Zaterdag 2e klasse Gemengd dubbel 35+
TV Kapelle 2
Matthy Weemaes ©
Gré Westdorp
Wilma Gijzen
Hanny Beulens
Jan Mulder
Carla Mulder
Richard Vorst
Martin van Oerle

Uitslagen en standen Zaterdag 2e klasse Gemengd Dubbel 35+

Zaterdag 3e klasse Gemengd dubbel 35+
TV Kapelle 3
Joop Schipper ©
Hanneke de Bruin
Frank Montauban
Frank Jansen
Marijke Proost
Marnix van Gilst
Elise Blok
Marleen Schipper
Nelleke van Gilst
Benno Hoekstra
Annemarie den Dekker

Uitslagen en standen Zaterdag 3e klasse Gemengd Dubbel 35+