Voorjaars- en mixedcompetitie 2015

Landelijke competitie zondag:

Heren 1 – Hoofdklasse
Emiel Gideonse ©
Frank Clausing
Wouter Adriaansen
Joost van Loon
Jens de Koster
Harold Schipper
Robin van der Heijden
Facebook.com/TVKheren1

Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Heren 3 – 4e klasse
Hugo Neervoort ©
Bas Smits
Ruben Mous
Remco Paauwe
Francois Jansen
Frank van Straalen
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 1 – 4e klasse
Ingeborg Verdurmen ©
Tarja Goedegebure
Bianca Duine
Gadicha v.d. Meij
Daniëlle Tolhoek
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 2 – 4e klasse
Martha Klijn ©
Chantal Glasbergen
Mar-Len Eversdijk
Monique Herselman
Jacqueline Zoetewei
Helma Gijzel
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Gemengd 11 t/m 17 4e klasse
Elvin de Kok
Jay Piaré
Carmen Vorst
Roos Anne Elshout

Nicole van Gilst ©
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Jongens 11 t/m 17 4e klasse

Jeffrey Cats
Luc Helmendach
Jesse Schog
Ezra Piaré
Jesper Back

Nicole van Gilst ©
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

 

 

Districtscompetitie (zaterdag):

Heren 1 17+ – 2e klasse
Menno Kole ©
Remco Paauwe
Eelco Eversdijk
Rinze Back
Willem Veldhoen
Edwin Ganzeman
Mathieu van Woerkom
Ruben Mous
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Heren 1 35+ – 2e klasse
Hans Haarlem ©
Frank Montauban
Herman Heffelaar
Leo Nieuwenhuyze
Derk Kuipers
Adriaan de Bakker
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 1 17+ – 2e klasse
Ina Welleman ©
Alexandra v ‘t Westeinde
Nelleke van Gilst
Marijke Proost
Annemarie den Dekker
Hanny Beulens
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 2 17+ – 3e klasse
Hanneke de Bruin ©
Karin Hendry
Anneke Hage
Miranda Goud
Marleen van Dillen
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Districtscompetitie (Dinsdag):

Dames Dubbel 1 – 2e klasse
Gré Westdorp ©
Ludy Schaier
Maayk Zweedijk
Corrie de Boer
Jennie Gideonse
Thea van Raaijen
Wilma Gijzen
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Districtscompetitie (Donderdag):

Gemengd Dubbel 50+
Gonnie Almekinders ©
Femmy Pauptit
Anneke Hage
Melanie Heffelaar
Annemarie Den Dekker
Jacomien Bins
Marijn Bins
Kees van Hoogenhuizen
Herman Heffelaar
Ronald Wegman
Bert Bolderheij
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Districtscompetitie (Vrijdag):

Heren 1 - 2e klasse
Matthy Weemaes ©
Jan Mulder
Cor Corstanje
André Schog
Wilco Cats
Richard Vorst
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 1 – 2e klasse
Anita Wisse ©
Lydia Hoogerheide
Sanja Landsbergen
Marieke den Dekker
Carola van Gilst
Judith Huisjes
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 2 - 2e klasse
Marjoke van Strien ©
Tanja de Waard
Mireille Hirdes
Astrid Onderdijk
Saskia Eversdijk
Janet Back
Eveline Krijger
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Dames 3 – 2e klasse
Carla Mulder ©
Margriet de Kok
Willy Bossaert
Rian Flikweert
Annemiek Hamelink
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Mixed competitie (Zaterdag):

Gemengd 35+ 1 – 1e klasse
Hans Ganseman ©
Marco van Tuijl
Ria Dekker
Helen Clausing
Joke Ganseman
Heidy Rombout
Jacqueline Schipper
Eric Ganseman
Gonno Burgel
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Gemengd 35+ 2 – 2e klasse
Joop Schipper ©
Marnix van Gilst
Nelleke van Gilst
Marleen Schipper
Elise Blok
Frank Jansen
Uitslagen en standen op KNLTB.nl
Gemengd 35 + 3 – 2e klasse
Matthy Weemaes ©
Jacco Beulens
Hannie Beulens
Gré Westdorp
Wilma Gijzen
Carla Mulder
Jan Mulder
Richard Vorst
Uitslagen en standen op KNLTB.nl

Gemengd 35+ 4 – 3e klasse
Hanneke de Bruin ©
Gonnie Almekinders
Annemarie den Dekker
Miranda Goud
Benno Hoekstra
Frank Montauban
Karin Hendry
Michael Meissner
Jan van Capelle
Uitslagen en standen op KNLTB.nl