Voorjaars- en mixed competitie 2016

 

LANDELIJKE COMPETITIE ZONDAG

Hoofdklasse Heren

Menno Kole ©
Joost van Loon
Emiel Gideonse
Wouter Adriaansen
Jens de Koster
Daan Maasdam

http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=c9211563-0e54-462a-ae45-b4ce77f64b5a

 5e klasse Heren

Mitchel de Waardt ©
Stefan den Dekker
Bart Verhaeghe de Naeyer
Floris Landsbergen
Martin van Oerle
Menno van den Boom
Elmar de Kok
Walter Schmid

http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=e9fc2c37-ca98-4d36-aeaa-ca549e1349a4

 

3e klasse Dames

Martha Klijn ©
Helma Gijzel
Monique Herselman
Mar-Len Eversdijk
Nathalie Karreman
Jaqueline Zoetewei
Chantal Glasbergen

http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=cb33274c-d041-4a51-b083-1062dc5ea027

3e klasse MIX 11 t/m 17

Helen de Kok ©
Elvin de Kok
Jay Piare
Carmen Vorst
Roos Anne Elshout
Tijmen Boogaard

http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=b2e87822-4451-4fa3-ad9d-aa61e6582d19

 

DISTRICTSCOMPETITIE

Dinsdag

2e klasse – DD17+ Kapelle 1

Gré Westdorp ©
Corrie de Boer
Ludy Schaier
Wilma Gijzen
Mayk Zweedijk
Jennie Gideonse
Thea van Raaijen

http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=b9de92ea-463d-4e6a-b13d-3ac2216ac53d

Donderdag
3e klasse – MIXD50+ Kapelle 1

Gonnie Almekinders ©
Ronald Wegman
Femmy Pauptit
Herman Heffelaar
Dave Gideonse
Bert Bolderheij
Kees van Hoogenhuizen
Jacomien Bins
Marijn Bins
Melanie Heffelaar
Annemarie den Dekker
Anneke Hage

 

Vrijdag
2e klasse – DD17+ Kapelle 1

Ingeborg Verdurmen ©
Tarja Goedegebure
Gadicha vd Meij
Daniëlle Tolhoek

 

2e klasse – DD17+ Kapelle 2

Jantine Stins ©
Janet Back
Marjoke van Strien
Eveline Krijger
Tanja Verhoeven

 

2e klasse – DD17+ Kapelle 3

Anita Wisse ©
Lydia Hoogerheide
Sanja Landsbergen
Marieke den Dekker
Rian Flikweert
Judith Huisjes

 

2e klasse – DD17+ Kapelle 4

Carla Mulder ©
Heleen Kapteijn
Willy Bossaert
Margriet de Kok
Karin Hendry
Delia Looijen

2e klasse – HD17+ Kapelle 1

Matthy Weemaes ©
André Schog
Wilco Cats
Jan Mulder
Richard Vorst

 

Zaterdag
1e klasse – H17+ Kapelle 1

Menno Kole ©
Emiel Gideonse
Remco Paauwe
Stef Hermus
Eelco Eversdijk
Edwin Ganzeman
Willem Veldhoen
Rinze Back

2e klasse – H17+ Kapelle 2

Hugo Neervoort ©
François Jansen
Mathieu van Woerkom
Bas Smits
Ruben Mous

 

2e klasse – H35+ Kapelle 1

Hans Haarlem ©
Roel Bloembergen
Herman Heffelaar
Leo Nieuwenhuijze
Frank Montauban
Adriaan de Bakker

MIX COMPETITIE ZATERDAG

3e klasse MIX 17+ Kapelle 1

Wilco Hirdes ©
Seph Krijger
Mireille Hirdes
Jantine Stins
Janet Back
Marjoke van Strien
Eveline Krijger
Bart Donders
Ton Bosters
Jaqueline Zoetewei
Ralf Brull
Femke Brull

Hoofd klasse MIX 35+ Kapelle 1

Hans Ganseman ©
Eric Ganseman
Joke Ganseman
Marco van Tuijl
Gonno Burgel
Hellen Clausing
Ria Dekker
Marlon Wisse

3e klasse MIX 35+ Kapelle 2

Matthy Weemaes ©
Wilma Gijzen
Jacco Beulens
Hanny Beulens
Jan Mulder
Gré Westdorp
Richard Vorst
Carla Mulder

3e klasse MIX 35+ Kapelle 3

Joop Schipper ©
Frank Montauban
Frank Jansen
Marijke Proost
Marnix van Gilst
Elise Blok
Marleen Schipper
Nelleke van Gilst
Hanneke de Bruin